O MNIE

12138576_10208042484880596_8904876724434163383_o

Nazywam się Natalia a ten blog to case study mojej osoby dotyczące całej przyjemności z poznawania świata i odkrywania nowych i pięknych miejsc. No… czasem też mniej pięknych. O dobrym i niedobrym jedzeniu. O tym co warto i nie warto zobaczyć, odwiedzić lub zrobić kiedy jest się daleko od domu.  

Nie ukrywam, że prawdziwym globtrotterem z plecakiem i dreadami nie jestem, raczej bliska jest mi walizka na kółkach i lokówka do włosów, ale nie przeszkadza mi to w podróżowaniu po świecie z taką samą pasją jak backpackersi i wytrawni podróżnicy. Lubię po prostu czasem znaleźć się w miejscu w którym “jest jakby luksusowo”;) Oczywiście nie zawsze ma się to co się lubi, a poza tym, nocowanie z hardcorowych hostelach albo na lotnisku to zawsze najfajniejsze i najtrwalsze wspomnienia więc i to nie jest mi obce. 

Postawiłam swoją stopę już na większości kontynentów ale niestety, apetyt rośnie w miarę jedzenia….  Dlatego moim celem jest zjechać cały świat i niech mnie nawet emerytura przy tym zastanie ale nie poddam sie 🙂 

Postaram się, aby poza opisem dziwnych przygód, które przytrafiają mi się często w podróży, było tez coś, co być może kogoś zainspiruje do dalekich wojaży albo przynajmniej przyda się przy planowaniu wyjazdu.

Do zobaczenia w podróży!

Natalia

UPDATE: W końcu nazwa bloga jest zgodna z rzeczywistością bo rzuciłam pracę w domu mediowym i postanowiłam zostać stewardessą. Tak więc od teraz będzie więcej podróży i więcej postów! Zapraszam!

Bon voyage, reisefieber, aloha, hasta luego, pizza, pasta, mafia, vamos a la playa, follow me on Instagram:) ⇓