O mnie

Natalia Wójtowska blog fulltimeholiday.pl polishgirlintheair.pl blog stewardessy

Nazywam się Natalia i z całego serca kocham podróżować. Lubię też bujać w obłokach. I chyba właśnie dlatego zostałam stewardessą.

Jak to się zaczęło?

A no przez siedem lat wiodłam stabilne życie media plannera. Przykuta do krzesła biurowego planowałam kampanie reklamowe, codziennie rozpoczynając dzień od poszukiwania tanich biletów lotniczych, które zabrałyby mnie gdzieś daleko. Aż któregoś dnia, zainspirowana pewnym arcydziełem polskiej kinematografii zadałam sobie „zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie- co chce w życiu robić?”. No a potem zaczęłam to robić… Czyli podróżować, poznawać świat i pisać.

W międzyczasie

Ta totalna zmiana w życiu zdarzyła się prawie 3 lata temu. Założyłam wtedy bloga fulltimeholiday.pl gdzie ledwie zdążyłam opisać kilka moich podróży a już niedługo później dostałam pracę jako stewardessa. Tak się zaczęły wakacje na pełen etat- blog okazał się samospełniającą się przepowiednią. W tym miejscu napomknę, że wierzę w moc pozytywnego myślenia;) Pisałam sobie więc dalej, nieśpiesznie wprawdzie, i nie szczególnie często, ale co jakiś czas pojawiał się nowy post. Raz nawet docenił mnie magazyn Joy i na czwartej stronie opublikował pół strony na mój temat;)

A potem trochę zaczęło się komplikować w moim życiu. Nie wchodząc w tym miejscu w szczegóły powiem Wam tylko, że wakacje na pełen etat, pomimo, że powinny, to jednak nie idą w parze ze spokojnym życiem. Tak więc wszystko się posypało, blog przestał mnie interesować, aż został skasowny z eteru. Shit happens- jak to mówią;)

Co dalej

Postanowiłam jednak nie porzucać marzeń i dalej podróżować i pisać. Dlatego nastąpiła reaktywacja bloga. Co parę dni postaram się przenosić Was w nowe, ciekawe miejsce. Szalonych pomysłów u mnie dostatek więc postaram się Was nie zanudzić.

Możecie też śledzić mnie na Instagramie gdzie co jakiś czas relacjonuje „na żywo” moje poczynania- @fulltimeholiday.pl

Od razu napomknę, że jestem dopiero aspirującym Instagrammerem- to znaczy, że chciałabym aby moje posty wyglądały tak: ale rzeczywistość często nas zawodzi;)

Mam nadzieje, że nowa odsłona bloga Wam się podoba, ale jeśli nie- to to mi tego nie mówcie- jestem na to zbyt wrażliwa:p Żartuję oczywiście- odrobina konstruktywnej krytyki zawsze mile widziana. Jeśli chcecie żebym poruszyła jakiś konkretny temat to piszcie- inspiracje zawsze w cenie.

Wpadajcie często- jesteście tu bardzo mile widziani!!!;)

Natalia

Bon voyage, have a nice trip, udanej podróży, gute Reise, buen viaje, jó utazás, أتمنى لك رحلة سعيدة!, 祝你旅途愉快, buon viaggio, mít dobrý výlet, έχετε ένα καλό ταξίδι, एक अच्छी यात्रा है!, есть хорошая поездка!